Drukuj

Turniej gry w Darta !

 
W miniony wtorek 16 czerwca został rozegrany przez młodzież naszego Internatu turniej darta. Odbył się on na terenie przystani Klubu Żeglarskiego Horn. Głównym organizatorem była Fundacja Ego Power. Rozgrywki przebiegły w duchu fair-play i z wielkim sportowym zaangażowaniem wszystkich zawodników.
Wyniki zawodów:
1 miejsce Wiktoria Ł.
2 miejsce Jakub T.
3 miejsce Czarek S.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom

 

 

 

dart-1.jpg dart-10.jpg dart-11.jpg

dart-12.jpg dart-13.jpg dart-14.jpg

dart-15.jpg dart-16.jpg dart-17.jpg

dart-2.jpg dart-3.jpg dart-4.jpg

dart-5.jpg dart-6.jpg dart-7.jpg

dart-8.jpg dart-9.jpg

 

 



Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych