Nowe spotkanie w ramach kontynuacji współpracy z siecią HIPEN

Nowe spotkanie, w dobrze nam znanym gronie.
Kontynuujemy współpracę z siecią HIPEN. Jesteśmy partnerem tej sieci od 2010r. Nasze wspólne działania to: realizacja projektów programu Erasmus+ (obecnie są to 2 projekty: "Metodyka nauczania dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi" oraz "ADAPT-deAf DigitAl PlaTform"), dzielenie się wiedzą oaz wymiana doświadczeń. Mamy także szansę na promowanie tego co dzieje się w naszej Szkoły na arenie międzynarodowej.
Podczas pierwszego spotkania w tym roku mogliśmy zaprezentować nasze projekty:
- praktyki uczniów w projekcie "Dobry zawód to podstawa"
- mobilności nauczycieli w projekcie " Zawsze do przodu"
oraz mobilność kadry edukacji dorosłych w projekcie "Surdus na start", który jest pierwszym projektem europejskim działającego przy naszej szkole stowarzyszenia Surdus.